İş-Kur Personeline motivasyon gezisi

Kayapınar Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’ne bağlı çeşitli birimlerde görev yapan ve çoğunluğu İş-Kurlunun olduğu personellere yönelik motivasyon gezisi düzenlendi. Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç, Zor şartlar altında görevlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiren personellerle gurur duyduğunu ifade ederek, dinlenmeyi ve iyi vakit geçirmeyi herkesten çok personellerin hak ettiğini söyledi. 

İş-Kur (TYP) projesi kapsamında Kayapınar Belediyesi Kültür İşler Müdürlüğü bünyesinde görevlerine devam eden personele yönelik Eğil gezisi düzenlendi. Çoğunluğunu İş-Kurluların yer aldığı 17 personele yönelik düzenlenen motivasyon gezisinde, personeller gönüllerince eğlendi.

Kayapınar Belediyesi Kültür Müdürlüğü personelleri ilk olarak Eğil’de Peygamberler kabirlerini ziyaret etti. Ziyaretin ardından tekne turu yapan personeller, halaylar çekerek, oldukça güzel vakit geçirdi. Kır sofrasında yemek yiyen personeller, yoğun çalışma temposunu kısa bir süreliğine de olsa üzerlerinden attı.

“İŞÇİLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ”

Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç, Zor şartlar altında görevlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiren işçilerle gurur duyduğunu, dinlenmeyi ve iyi vakit geçirmeyi herkesten çok işçilerin hak ettiğini ifade ederek, “Bu yaz oldukça yoğun bir sezon oldu. Kayapınar’ımıza hizmet etmek için işçi kardeşlerimle gece gündüz demeden çalışıyoruz. Mesai arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Amacımız hemşehrilerimize kaliteli hizmet sunarken, işçi kardeşlerimizi hak ettikleri değeri vermektir. Hepsine emekleri için teşekkür ederim”  dedi.

BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR

Düzenlenen motivasyon gezisinden memnun olduklarını dile getiren personeller ise,  Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç’a teşekkür ederek, “Başkanımız bizi her zaman düşündüğünü göstermiştir. Bu gezi bize verilen değerin açık göstergesidir. Örnek etkinliğin devam etmesini bekliyoruz. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz" dediler.